כתובתנו: העמל 4, בת ים | טל: 077-9972670 

אודות

חנויות תאורה שרוכזו לכם באתר אחד

מה יותר קל? לצאת מהבית, לארגן את הילדים או למצוא להם ״סידור״, לעמוד בפקקים, לחכות שיועץ תאורה יתפנה אליכם, לעמוד בקופה או לחלופין לקבל את כל חנויות התאורה הטובות, האיכותיות, המקצועיות והמתקדמות ביותר בתחום התאורה פרוסות לנגד עיניכם במסך המחשב. פורטל התאורה לייטינג דיזיין מאפשר לכם לקבל את כל המידע המדוייק, המהימן בשילוב של טיפים מקצועיים מיועצי תאורה, מעצבים ואדריכלים הפועלים בתחום כבר שנים רבות. דרך האתר תוכלו להכניס את אזור המגורים שלכם ולקבל לנגד עיניכם את חנויות התאורה המומלצות ביותר באזור המגורים שלכם. כך תוכלו לבצע את כל הקנייה של גופי ופתרונות התאורה השונים תחת קורת גג אחת מבלי לבזבז זמן יקר.

כיצד אנו בלייטינג דיזיין בוחרים את חנויות התאורה השונות אותן אנו מציגים בפניכם?

1. מיקום – חשוב לנו לבחור בחנויות תאורה המאופיינות גישה נכונה, כדי שבמידה ותחליטו לגשת לחנות בעצמכם, תוכלו להגיע בקלות ולמצוא חניה.

2. מקצועיות – אנו בוחרים בחנויות שמעסיקות יועצי תאורה ומוכרים שמבינים בתחום. כידוע, לעיצוב התאורה בחללים השונים בבית יש השפעה מכרעת על ההרמוניה והאווירה הסופית ולכן חשוב לנו שתוכלו לבחור מבין חנויות איכותיות המספקות שירות מקצועי ואיכותי ששם דגש על אדיבות, אמינות ואיכות.

3. מחירים – חשוב לנו לבחור חנויות תאורה שונות המשלבות כמה רמות של מחירים. כך, תוכלו לבחור את החנות שמתאימה לתקציב אותו הגדרתם מראש. בנוסף, תוכלו לשלב את הקנייה עם כמה חנויות במידה ונתקלתם בגופים מיוחדים שמצאו חן בעיניכם, אך אינם נמכרים באותו מקום.

היתרונות של בחירת חנות תאורת דרך לייטינג דיזיין

1. חיסכון אדיר בזמן.

2. קבלת השראה ורעיונות לעיצוב דרך האינטרנט מבלי לצאת מהבית.

3. קשת רחבה של חנויות המאפשרות לכם להתאים את גופי ופתרונות התאורה בהתאם לסגנון העיצובי המועדף עליכם.

4. במקביל לבחירת החנות, תוכלו גם להציץ בטיפים נוספים הפזורים בקטגוריות השונות אותן האתן מציע וכך לתכנן בדיוק מה אתם הולכים לעשות.

לסיכום, האתר שלנו מציע לכם את כל המידע המדויק והאיכותי ביותר בתחום התאורה ועיצוב הבית, בכדי לאפשר לכם למקסם את יתרונותיה של הרשת, לחסוך בזמן יקר ובעלויות.

מעדכן…
  • אין מוצרים בסל הקניות.


ימי מכירות מיוחדים באוריאלי סחר - הירשמו עכשיו לקבלת קופון המבצע